Certyfikat autentyczności
"Certyfikat
 
 

DESA Modern poświadcza pochodzenie i unikalność wszystkich oferowanych produktów. Do każdego obiektu dołączany jest jeden z certyfikatów autentyczności zawierający co najmniej następujące informacje o obiekcie: - nazwa obiektu; - tytuł pracy, na podstawie której został stworzony; - unikalny numer seryjny. Dodatkowo, każdy certyfikat opatrzony jest hologramem DESA Modern oraz podpisem poświadczającym jego pochodzenie.

Zakup obiektu sygnowanego marką DESA Modern, do którego nie jest dołączony żaden z zamieszczonych tu certyfikatów, powinien wzbudzić podejrzenia kupującego. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania tego typu przypadków Zespołowi DESA Modern, abyśmy mogli ustrzec naszych Klientów przed ewentualnym fałszerstwem i pomóc poświadczyć autentyczność każdego z unikalnych obiektów z naszej oferty. Zachowaj certyfikat swojego obiektu w bezpiecznym miejscu i koniecznie dodaj go do Rejestru w swoim panelu Klienta, abyśmy mogli poprawnie zidentyfikować unikalność obiektu będącego w Twoim posiadaniu i zapisywać jego historię.

Jeśli otrzymali Państwo obraz z DESA Modern w prezencie - poproście o przekazanie przypisanego do niego certyfikatu autentyczności!

Do każdej, zakupionej w DESA Modern inkografii, otrzymają Państwo certyfikat autentyczności, który jest gwarancją pochodzenia pracy, oryginalnego podpisu artysty, użycia najwyższej jakości materiałów oraz limitowanej ilości danej pracy.

 


 

 

Jerzy Nowosielski podpis serirafia

 

 

Do każdej, zakupionej w DESA Modern, serigrafii Jerzego Nowosielskiego, otrzymają Państwo certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Nowosielskich, co daje Państwu gwarancję zakupu autentycznego dzieła Mistrza, wykonanego w technice sitodruku oraz limitowanej edycji.

 


 

Oryginalny pomysł na prezent ze sztuką

 

 

Do każdego upominku zakupionego w DESA Modern, który powstał z dzieła lub fragmentu dzieła Artystów współpracujących z DESA Modern, otrzymają Państwo certyfikat autentyczności, który jest gwarancją wytworzenia upominku za zgodą autora oraz otrzymania jednej ze 100 sztuk limitowanej edycji na cały świat.

 


 

.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium