O nas

DESA Modern powstała z pasji do sztuki. Ideą projektu jest propagowanie polskich artystów sztuki współczesnej dla jak najszerszego grona odbiorców. Każdy ze współpracujących z DESA Modern artystów jest wybitną postacią, uhonorowaną wieloma nagrodami. W gronie artystów znajdują się: Edward Dwurnik, Rafał Olbiński, Jan Dobkowski, Józef Wilkoń, Tadeusz Dominik, Michał Zaborowski, Paweł Kowalewski, Jarosław Modzelewski, Hanna Bakuła, Waldemar Świerzy. W swojej ofercie DESA Modern posiada również certyfikowane serigrafie Juliana Stańczaka.

INKOGRAFIA to jedna z form grafiki powstała przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań z zakresu technologii cyfrowej. Wysoka gramatura papieru wraz z naturalnie pigmentowanym atramentem gwarantuje przepiękne, nasycone barwy oraz idealnie neutralne odcienie szarości. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej techniki zachowana jest zarówno odpowiednia trwałość barw jak i ostrość obrazu. Cały proces jest nadzorowany przez autora pracy, co potwierdza umieszczona w prawym dolnym rogu odręczna sygnatura artysty. Każdej inkografii przyporządkowany jest indywidualny hologram,  oznaczony unikalnym numerem serii identyfikującym pracę oraz certyfikat zawierający szczegółowe informacje o pracy, potwierdzający autentyczność inkografii.

DESA Modern oferuje inkografie w limitowanych nakładach - edycje 20, 50 lub 100 sztuk.

Piękno obrazu w połączeniu z sygnaturą artysty dodają inkografii wyjątkowej wartości, która z czasem stale rośnie, nadając im walor kolekcjonerski.

Wieloletnie doświadczenia rynków Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej wskazują, że inkografie to nie tylko możliwość obcowania z uznaną, poważną sztuką za niewielkie pieniądze, ale to także świetna inwestycja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium