Wersje językowe

Passe-partout -białe - rozmiar S

Dostępność: Tak
Wysyłka w: 14 dni
Cena od: 50,00 zł 50.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Passe-partout  - wym. paspartu, pojęcie pochodzące z języka francuskiego określające kartonową ramkę która służy do wyeksponowania, zwiększenia atrakcyjności i ochrony oprawianej pracy.

Passe-partout powinno być na tyle duże, aby obraz był otoczony szerokim tłem.

Passe-partout może być dodatkowo oprawiane np. w ozdobną ramę co jeszcze bardziej wpływa na walory estetyczne prezentowania dzieła.

 

Rozmiar: 36,5 - 44cm

* passe-partout - do wybranej pracy można wybrać w karcie produktu dzieła lub dokupić jako oddzielny produkt.

* galeria zdjęć przedstawia przykładowe pracę oprawione w Passe-partout

 

Certyfikat autentyczności

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii. Artysta narzuca bardzo rygorystyczne zasady nadzoru nad jakością i wielkości serii. Dzięki temu masz pewność zachowania unikatowości zakupionych dzieł. Desa Modern prowadzi dożywotni rejestr prac będących w ofercie i obrocie za pośrednictwem naszej galerii.

WARTO WIEDZIEĆ

Dziełem o wysokiej wartości rynkowej, która rośnie wraz z upływem czasu są również zdjęcia czy inkografie. Może to być bardzo dobra inwestycja i dodatkowa wartość w wypadku prezentu. Czy wiesz, że zdjęcia Merlin Monroe zostały ostatnio kupione przez Miasto Wrocław za 6,4 mln złotych właśnie za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Desa? Przeliczając wartość zlicytowanych zdjęć można przyjąć że każde z nich warte jest dziś ponad 2 500 zł. 

REJESTR SZTUKI

Będąc częścią Grupy Desa, największej i najstarszej instytucji zajmującej się wyceną i obrotem dzieł sztuki w Polsce, zapewniamy naszym klientom dostęp do pełnej historii transakcji. Dlatego po zakupie i ewentualnym przekazaniu jej na prezent zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Rejestr prowadzony i utrzymywany jest bezpłatnie i udzielamy do niego wglądu za zgodą obecnego właściciela. Na życzenie kupującego wydajemy poświadczenie nabycia a w wypadku sprzedaży poprzez nasz Dom Aukcyjny dokonujemy bezpłatnej aktualizacji wpisu w rejestrze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium