pioro-wieczne-z-pospisem-jerzy-nowosielski-zaproszenie-do-cyrku-grawer2.png
  • nowość

Jerzy Nowosielski - Pióro wieczne z podpisem Jerzego Nowosielskiego

Dostępność: Tak
Wysyłka w: 5 dni

Opis

Pióro z wygrawerowanym podpisem Jerzego Nowosielskiego w pudełku magnetycznym Zaproszenie do cyrku

Limitowana edycja 100 sztuk.

Rozmiar stalówki: F

Do pióra wiecznego  dołączony jest nabój atramentowy LAMT T10 w kolorze niebieskim.

Waga: 24g

Pióro zapakowane jest w eleganckie pudełko zamykane magnetycznie. Do każdego pióra dołączony jest certyfikat autentyczności.

 

O piórze:

Graphite (szary, aluminium anodowane) Pióro wieczne LAMY AL- star graphite zostało wykonane z aluminium, anodowanego na kolor szary. Posiada przezroczystą, ergonomiczną sekcję uchwytu z tworzywa sztucznego, z okienkiem, pokazującym poziom atramentu. Produkt został wyposażony w metalowy klip na sprężynce oraz stalówkę z polerowanej stali szlachetnej w rozmiarze F.

Pióro wieczne LAMY AL- star graphite jest kompatybilne z nabojami atramentowymi LAMY T10 bądź atramentami LAMY T51, T52 i T53 przy użyciu konwertera LAMY Z28.

Projekt: Wolfgang Fabian

 

Pielęgnacja i instrukcje obsługi:

 

Montaż naboju do pióra wiecznego > video

 
 
Czyszczenie i serwis > video

 

 

Zobacz inne warianty tego produktu:

Certyfikat autentyczności

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii. Artysta narzuca bardzo rygorystyczne zasady nadzoru nad jakością i wielkości serii. Dzięki temu masz pewność zachowania unikatowości zakupionych dzieł. Desa Modern prowadzi dożywotni rejestr prac będących w ofercie i obrocie za pośrednictwem naszej galerii.

WARTO WIEDZIEĆ

Dziełem o wysokiej wartości rynkowej, która rośnie wraz z upływem czasu są również zdjęcia czy inkografie. Może to być bardzo dobra inwestycja i dodatkowa wartość w wypadku prezentu. Czy wiesz, że zdjęcia Merlin Monroe zostały ostatnio kupione przez Miasto Wrocław za 6,4 mln złotych właśnie za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Desa? Przeliczając wartość zlicytowanych zdjęć można przyjąć że każde z nich warte jest dziś ponad 2 500 zł. 

REJESTR SZTUKI

Będąc częścią Grupy Desa, największej i najstarszej instytucji zajmującej się wyceną i obrotem dzieł sztuki w Polsce, zapewniamy naszym klientom dostęp do pełnej historii transakcji. Dlatego po zakupie i ewentualnym przekazaniu jej na prezent zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Rejestr prowadzony i utrzymywany jest bezpłatnie i udzielamy do niego wglądu za zgodą obecnego właściciela. Na życzenie kupującego wydajemy poświadczenie nabycia a w wypadku sprzedaży poprzez nasz Dom Aukcyjny dokonujemy bezpłatnej aktualizacji wpisu w rejestrze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium