pioro-wieczne-z-pospisem-jozef-wilkon-leopanter2.png
  • nowość

Józef Wilkoń - Pióro wieczne z podpisem Józefa Wilkonia

Dostępność: Tak
Wysyłka w: 5 dni
Cena od: 269,00 zł 269.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pióro z grawerem podpisu Józefa Wilkonia w pudełku magnetycznym Leopanter

Limitowana edycja 100 sztuk.

Rozmiar stalówki: F

Do pióra wiecznego LAMY AL- star black dołączony jest nabój atramentowy LAMT T10 w kolorze niebieskim.

Waga: 24g

O piórze:

Produkty LAMY AL-star to kolekcja atrakcyjnych instrumentów piśmiennych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników pisma ręcznego. Zostały wykonane z lekkiego, wytrzymałego aluminium, anodowanego na różne kolory. Charakterystyczny, ergonomiczny kształt produktów zapewnia wysoki komfort pisania. Chromowany, metalowy klip na sprężynce pozwala na zaczepienie instrumentu piśmiennego o kieszonkę albo notes. Każdy produkt posiada charakterystyczną, przezroczystą sekcję uchwytu z okienkiem, wskazującym aktualny poziom atramentu albo tuszu.

Pióro wieczne LAMY AL- star black jest kompatybilne z nabojami atramentowymi LAMY T10 bądź atramentami LAMY T51, T52 i T53 przy użyciu konwertera LAMY Z28.

Projekt: Wolfgang Fabian

Pióro zapakowane jest w eleganckie pudełko zamykane magnetycznie. Do każdego pióra dołączony jest certyfikat autentyczności.

 

Pielęgnacja i instrukcje obsługi:

 

Montaż naboju do pióra wiecznego > video

 
 
Czyszczenie i serwis > video

 

 

Zobacz inne warianty tego produktu:

Certyfikat autentyczności

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii. Artysta narzuca bardzo rygorystyczne zasady nadzoru nad jakością i wielkości serii. Dzięki temu masz pewność zachowania unikatowości zakupionych dzieł. Desa Modern prowadzi dożywotni rejestr prac będących w ofercie i obrocie za pośrednictwem naszej galerii.

WARTO WIEDZIEĆ

Dziełem o wysokiej wartości rynkowej, która rośnie wraz z upływem czasu są również zdjęcia czy inkografie. Może to być bardzo dobra inwestycja i dodatkowa wartość w wypadku prezentu. Czy wiesz, że zdjęcia Merlin Monroe zostały ostatnio kupione przez Miasto Wrocław za 6,4 mln złotych właśnie za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Desa? Przeliczając wartość zlicytowanych zdjęć można przyjąć że każde z nich warte jest dziś ponad 2 500 zł. 

REJESTR SZTUKI

Będąc częścią Grupy Desa, największej i najstarszej instytucji zajmującej się wyceną i obrotem dzieł sztuki w Polsce, zapewniamy naszym klientom dostęp do pełnej historii transakcji. Dlatego po zakupie i ewentualnym przekazaniu jej na prezent zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Rejestr prowadzony i utrzymywany jest bezpłatnie i udzielamy do niego wglądu za zgodą obecnego właściciela. Na życzenie kupującego wydajemy poświadczenie nabycia a w wypadku sprzedaży poprzez nasz Dom Aukcyjny dokonujemy bezpłatnej aktualizacji wpisu w rejestrze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium