Filtry
Cena od
  • od
    do

 

 

Inkografia grafiką kolekcjonerską

 

Inkografia już od ponad dekady zajmuje ważne miejsce w rozległbym panteonie grafiki współczesnej, wciąż pozostając innowacyjną i atrakcyjną inwestycją. Kolekcjonerski wymiar inkografii obok jej walorów estetycznych, wnętrzarskich i inwestycyjnych jest nowym otwarciem w przestrzeni designu i na rynku sztuki.

Dlaczego jednak grafika? Inkografia umożliwia nabycie oryginalnie sygnowanych grafik najwybitniejszych polskich artystów w atrakcyjnych cenach. W ostatnim czasie obserwujemy wzrost zainteresowania grafiką na aukcjach i w galeriach. Inkografia staje się coraz częstszym wyborem inwestorów czy designerów.

Zestawienie paru prac danego artysty niezaprzeczalnie lepiej oddaje jego styl, wrażliwość i ekspresje artystyczną. Kolekcje dzieł sztuki zdecydowanie mają większą wartość niż poszczególne prace, stanowią też ciekawą propozycję wizualną.

Prezentujemy wyselekcjonowane przez ekspertów inkografie w czterech kolekcjach. Braliśmy pod uwagę zarówno ich wymiar estetyczny, kolekcjonerski jak i ich atrakcyjności pod względem wartości rynkowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium