Hanna Bakuła - Notes A5 80k "Koty grafitowe"

Dostępność: Limitowana
Wysyłka w: 5 dni

Opis

Brulion 80k z unikatową ilustracją autorstwa Hanny Bakuły.

Wyprodukowany w Polsce w serii limitowanej 100 sztuk w formacie A5 (21x13cm), 80 stron.  Wewnątrz zadruk w linie na wysokiej jakości papierze munken 80g o kremowym odcieniu, oraz o fakturze i sztywności odpowiedniej do większości rodzajów książek i notatników.

Na froncie okładki umieszczona jest ilustracja autorstwa Hanny Bakuły. Z tyłu okładki widnieje tytuł pracy i logo firmy Desa Modern. Okładka powleczona jest matową folią zabezpieczającą notes przed zabrudzeniami i zarysowaniami czy przetarciami.

 Wewnątrz na stronie tytułowej nadrukowany jest numer edycji i podpis artysty. Notes zawiera wszytą w łączenie kartek czerwoną tasiemkę za pomocą której można zaznaczać konkretne strony.

Do większości egzemplarzy notesu dołączone jest eleganckie pudełko na którym umieszczona jest taka sama ilustracja jak na notesie. Dyskretne magnetyczne zamknięcie pudełka umieszczone na jego boku sprawia, że wygląda ono estetycznie, a zarazem jest solidne i wytrzymałe.

Produkt bardzo dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Stworzony z myślą o pracy w biurze, robieniu notatek i planowania spotkań. Sposób łączenia ze sobą kartek umożliwia otworzenie notesu całkowicie „na płasko” co ułatwia pisanie. Jego niewielki rozmiar zachęca do zabrania go ze sobą również do szkoły, na spotkanie czy w podróż.

Produkt bardzo często rekomendowany również jako pomysł prezent. Przyjemny w użytkowaniu, pozwala na kontakt ze sztuką każdego dnia!

 

 

 

Zobacz inne warianty tego produktu:

Certyfikat autentyczności

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii. Artysta narzuca bardzo rygorystyczne zasady nadzoru nad jakością i wielkości serii. Dzięki temu masz pewność zachowania unikatowości zakupionych dzieł. Desa Modern prowadzi dożywotni rejestr prac będących w ofercie i obrocie za pośrednictwem naszej galerii.

WARTO WIEDZIEĆ

Dziełem o wysokiej wartości rynkowej, która rośnie wraz z upływem czasu są również zdjęcia czy inkografie. Może to być bardzo dobra inwestycja i dodatkowa wartość w wypadku prezentu. Czy wiesz, że zdjęcia Merlin Monroe zostały ostatnio kupione przez Miasto Wrocław za 6,4 mln złotych właśnie za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Desa? Przeliczając wartość zlicytowanych zdjęć można przyjąć że każde z nich warte jest dziś ponad 2 500 zł. 

REJESTR SZTUKI

Będąc częścią Grupy Desa, największej i najstarszej instytucji zajmującej się wyceną i obrotem dzieł sztuki w Polsce, zapewniamy naszym klientom dostęp do pełnej historii transakcji. Dlatego po zakupie i ewentualnym przekazaniu jej na prezent zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Rejestr prowadzony i utrzymywany jest bezpłatnie i udzielamy do niego wglądu za zgodą obecnego właściciela. Na życzenie kupującego wydajemy poświadczenie nabycia a w wypadku sprzedaży poprzez nasz Dom Aukcyjny dokonujemy bezpłatnej aktualizacji wpisu w rejestrze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium