Józef Wilkoń - Etui na okulary ze ściereczką "BLUES NOSOROŻCA"

Dostępność: Tak
Wysyłka w: 5 dni

Opis

Etui na okulary z unikatową ilustracją autorstwa Józefa Wilkonia - Blues nosorożca

Wyprodukowane w Polsce w nakładzie 100 sztuk i serii limitowanej. Na etui umieszczona jest ilustracja autorstwa Józefa Wilkonia - Blues nosorożca. Etui wyprodukowane jest jedynie w dwóch wariantach prac, co czyni je jeszcze bardziej unikatowym. Wewnątrz widnieje logo firmy Desa Modern w złotym kolorze, które bardzo dobrze prezentuje się na beżowej „wyściółce”  wnętrza etui. Zewnętrza powierzchnia etui, na której widnieje fragment pracy Józefa Wilkonia, wykonana jest z zamszu, co czyni ją niezwykle przyjemną w dotyku. Do każdego etui dołączona jest ściereczka do czyszczenia okularów.

Produkt bardzo dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Jest niewielki, co czyni go bardzo poręcznym. Łatwo jest zabrać go ze sobą do pracy, szkoły, na spotkanie czy w podróż.

Bardzo często rekomendowany jest również jako pomysł prezent. Przyjemny w użytkowaniu, pozwala na kontakt ze sztuką każdego dnia!

Wymiary etui: 161 x 62 x 40mm

 

Zobacz inne warianty tego produktu:

Certyfikat autentyczności

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii. Artysta narzuca bardzo rygorystyczne zasady nadzoru nad jakością i wielkości serii. Dzięki temu masz pewność zachowania unikatowości zakupionych dzieł. Desa Modern prowadzi dożywotni rejestr prac będących w ofercie i obrocie za pośrednictwem naszej galerii.

WARTO WIEDZIEĆ

Dziełem o wysokiej wartości rynkowej, która rośnie wraz z upływem czasu są również zdjęcia czy inkografie. Może to być bardzo dobra inwestycja i dodatkowa wartość w wypadku prezentu. Czy wiesz, że zdjęcia Merlin Monroe zostały ostatnio kupione przez Miasto Wrocław za 6,4 mln złotych właśnie za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Desa? Przeliczając wartość zlicytowanych zdjęć można przyjąć że każde z nich warte jest dziś ponad 2 500 zł. 

REJESTR SZTUKI

Będąc częścią Grupy Desa, największej i najstarszej instytucji zajmującej się wyceną i obrotem dzieł sztuki w Polsce, zapewniamy naszym klientom dostęp do pełnej historii transakcji. Dlatego po zakupie i ewentualnym przekazaniu jej na prezent zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Rejestr prowadzony i utrzymywany jest bezpłatnie i udzielamy do niego wglądu za zgodą obecnego właściciela. Na życzenie kupującego wydajemy poświadczenie nabycia a w wypadku sprzedaży poprzez nasz Dom Aukcyjny dokonujemy bezpłatnej aktualizacji wpisu w rejestrze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium