Józef Wilkoń - Notes kwadratowy "Leśny Lot"

Dostępność: Limitowana
Wysyłka w: 5 dni
Cena od: 79,00 zł 79.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Notes z unikatową ilustracją autorstwa Józefa Wilkonia - Leśny Lot.

Wyprodukowany w Polsce w określonym nakładzie i serii limitowanej. Zawiera  80 kartek wysokiej jakości papieru munken 80g o kremowym odcieniu, oraz o fakturze i sztywności odpowiedniej do większości rodzajów książek i notatników. Format 170 x 170mm, bez zadruku.

Na froncie okładki umieszczona jest ilustracja autorstwa Józefa Wilkonia.  Notes wyprodukowany jest jedynie w trzech wariantach prac co czyni go jeszcze bardziej unikatowym. Z tyłu okładki widnieje tytuł pracy i logo firmy Desa Modern, oraz krótka notka biograficzna artysty. Okładka powleczona jest matową folią zabezpieczającą notes przed zabrudzeniami i zarysowaniami czy przetarciami.

Wewnątrz na stronie tytułowej nadrukowany jest numer edycji i podpis artysty. Notes zawiera wszytą w łączenie kartek czerwoną tasiemkę za pomocą której można zaznaczać konkretne strony.

Produkt bardzo dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Jest niewielki co czyni go bardzo poręcznym. Łatwo jest zabrać go ze sobą do pracy, szkoły, na spotkanie czy w podróż. Sposób łączenia ze sobą kartek umożliwia otworzenie notesu całkowicie „na płasko” co ułatwia pisanie oraz szkicowanie. Czyste wnętrze bez zadruku pozwala na dowolność i kreatywność. Kwadratowe strony zapewniają jeszcze więcej powierzchni. Notes nadaje się nie tylko do sporządzania notatek, ale przede wszystkim do szkicowania czy prowadzenia notatek z dodatkowymi ilustracjami i zdobieniami. Bardzo dobrze nadaje się też do prowadzenia pamiętnika czy wklejania do niego fotografii.

Produkt bardzo często rekomendowany również jako pomysł prezent. Przyjemny w użytkowaniu, pozwala na kontakt ze sztuką każdego dnia!

 

Notes  w twardej oprawie z ilustracją Józefa Wilkonia - Leśny Lot

Bez zadruku, 80kartek, papier munken 80g.

Format 170 x 170 mm

 

Zobacz inne warianty tego produktu:

Certyfikat autentyczności

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii. Artysta narzuca bardzo rygorystyczne zasady nadzoru nad jakością i wielkości serii. Dzięki temu masz pewność zachowania unikatowości zakupionych dzieł. Desa Modern prowadzi dożywotni rejestr prac będących w ofercie i obrocie za pośrednictwem naszej galerii.

WARTO WIEDZIEĆ

Dziełem o wysokiej wartości rynkowej, która rośnie wraz z upływem czasu są również zdjęcia czy inkografie. Może to być bardzo dobra inwestycja i dodatkowa wartość w wypadku prezentu. Czy wiesz, że zdjęcia Merlin Monroe zostały ostatnio kupione przez Miasto Wrocław za 6,4 mln złotych właśnie za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Desa? Przeliczając wartość zlicytowanych zdjęć można przyjąć że każde z nich warte jest dziś ponad 2 500 zł. 

REJESTR SZTUKI

Będąc częścią Grupy Desa, największej i najstarszej instytucji zajmującej się wyceną i obrotem dzieł sztuki w Polsce, zapewniamy naszym klientom dostęp do pełnej historii transakcji. Dlatego po zakupie i ewentualnym przekazaniu jej na prezent zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Rejestr prowadzony i utrzymywany jest bezpłatnie i udzielamy do niego wglądu za zgodą obecnego właściciela. Na życzenie kupującego wydajemy poświadczenie nabycia a w wypadku sprzedaży poprzez nasz Dom Aukcyjny dokonujemy bezpłatnej aktualizacji wpisu w rejestrze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium