Wersje językowe
PRACA

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

*Manager ds. rozwoju ART BOOKSTORE i Desa Modern

Manager ds. rozwoju ART BOOKSTORE i Desa Modern

Główne obowiązki:

  • Rozwój sieci i pozyskiwanie nowych punktów własnych;
  • Pozyskiwanie nowych punktów dystrybucyjnych;
  • Prezentacja ofert i negocjacje handlowe;
  • Analiza rynku i konkurencji;
  • Praca nad rozwojem pozycji firm i ich wizerunku.

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;
  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Wysokiej kultury osobistej, odpowiedzialności, wiedzy merytorycznej;
  • Zdolności organizacyjnych, samodzielności oraz dynamizmu w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt managerski;
  • Wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawę + premię);
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • Samodzielne i stabilne stanowisko pełne ciekawych wyzwań;
  • Nieograniczone możliwości rozwoju.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w formie PDF na adres:

paulina.wypych-kapczynska@artbookstore.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. nr. 133, poz. 883 zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl