Wersje językowe
Dla biznesu

Desa Modern jest miejscem, dzięki którym swoją pasję do sztuki możesz przekazać innym - swoim pracownikom oraz partnerom biznesowym.

 


Jan Dobkowski obrazy prezent biznesowyDesa Modern zapoczątkowała unikalny projekt promowania polskich artystów malarzy poprzez limitiowane serie dzieł sztuki - inkografie oraz serigrafie. Inkografie i serigrafie są to dzieła sztuki o charakterze kolekcjonerskim - powstają przy ścisłym nadzorze artystów - artyści kontrolują ich jakość a następnie sygnują pracę w prawym dolnym rogu. Dodatkowo do każdego dzieła jest wystawiany dokument poświadczający oryginalność - certyfikat autentyczności. Współpracujemy z takimi artystami jak: Edwarda Dwurnik, Rafał Olbiński, Waldemar Świerzy, Jan Dobkowski, Tadeusz Dominik, Jarosław Modzelewski

 

Inkograifia, serigrafia - pomysł na biznesowy wystrój wnętrz

Nasze dzieła sztuki – inkografie oraz seigrafie mogą zdobić nie tylko prywatne wnętrza. Współpracujemy z wieloma architektami i dekoratorami wnętrz, którzy swoim klientom polecają nasze dzieła sztuki jako wyjątkowe uzupełnienie wystroju pomieszczeń biznesowych, przestrzeni biurowych. Inkografie zdobią ściany wielu placówek dyplomatycznych, hoteli, restauracji.

Grafiki - inkografie i serigrafie dostępne są w wersji bez i z oprawą w białym passe-partout, w oprawie prestige lakierowanej na wysoki połysk z białym passe-partout oraz w oprawie spersonalizowanej. 

W zasobie naszych Inkografia mieszają się różne style malarskie, dzięki temu urozmaiceniu form malarskich, mamy możliwość dopasowania obrazu do naszego wnętrza. Dobrze dobrane Inkografie potrafią wnieść prestiż i energię barw do przestrzeni biznesowej

Inkografia może być również wyjątkową formą prezentu biznesowego, dla osób które kochają sztukę. Prezent w formie inkografii z pewnością wpłynie pozytywnie na współpracę i przyszłe relacje. Jest to również forma wspierania i promocji polskiej sztuki i polskich artystów.

 

Wyjątkowy pomysł na prezent biznesowy

Akcesoria inspirowane sztuką jako upominek dla partnerów biznesowych

W związku z dużym zainteresowaniem inkografią - polską sztuką, nasza oferta stopniowo poszerzyła się o akcesoria, które zostały wykonane na podstawie cieszących się największą popularnością obrazów z oferty Desy Modern.

Akcesoria – upominki z motywem obrazów:

- Akcesoria dla Panów: spinki do mankietów, jedwabne poszetki

- akcesoria dla Pań: jedwabne apaszki, breloki – zawieszki do torebek

- pozostałe akcesoria – notesy, zestawy porcelany, etui iPhone (5/5s/6/6s/7), puzzle

 

Wszystkie akcesoria wzorowane obrazami są również wyjątkowe i oryginalne, powstają przy ograniczonych nakładach 20, 50 lub 100 szt., do każdego upominku dołączany jest certyfikat autentyczności, potwierdzający ich unikalność i oryginalność. Akcesoria są pakowane w ozdobne opakowania, z nadrukiem dzieła sztuki, obrazu, na podstawie którego zostało wykonane.

 

Kontakty do naszych handlowców:

Natalia Sopoćko
tel. 664 981 457
mail: natalia.sopocko@desamodern.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium