Rama Prestige - czarna - srebrna wkładka - rozmiar- S

Dostępność: Tak
Wysyłka w: 14 dni
Cena od: 500,00 zł 500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

DESA Modern Gallery & Art Boutique oferuje do sprzedawanych prac oprawy Prestige, które nadadzą dziełu niepowtarzalny charakter.

Inkografia, jak każde dzieło sztuki, wymaga odpowiedniej oprawy, by podkreślić uchwycone w niej piękno. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jesteśmy w stanie dopracować każdy element oprawy pracy, aby osiągnąć pożądany przez Klienta efekt. 

Oprawa Prestige to ręcznie wykonana rama o szerokości i głębokości listwy równej 3 cm, pokryta lakierem i wypolerowana do głębokiego połysku.

Dzięki takiemu procesowi obróbki, na powierzchni nie widać łączeń.

W przypadku większych formatów prac, wielkość oprawy jest dostosowywana do wymiaru pracy, tak aby zachować proporcje i uzyskać odpowiednio okazały wygląd.

Ramy dostępne są w kolorze białym i czarnym z passe-partout bezkwasowym w kolorze białym.

Wewnątrz montowana jest dodatkowo wkładka dystansująca, pokryta nakładanymi ręcznie płatkami imitującymi srebro lub złoto, a całość osłania szyba float o grubości 2 mm. 

Oprawę Prestige cechuje elegancja i najwyższa jakość wykonania, polecana jest przez naszych ekspertów, ponieważ w ramie Prestige inkografie wyglądają najbardziej okazale.

Rozmiar: 42 - 50cm

* galeria zdjęć przedstawia przykładowe pracę oprawione w ramę Prestige

Certyfikat autentyczności

Wraz z zakupioną inkografią otrzymujesz certyfikat autentyczności opatrzony hologramem i odręcznym oznaczeniem serii. Artysta narzuca bardzo rygorystyczne zasady nadzoru nad jakością i wielkości serii. Dzięki temu masz pewność zachowania unikatowości zakupionych dzieł. Desa Modern prowadzi dożywotni rejestr prac będących w ofercie i obrocie za pośrednictwem naszej galerii.

WARTO WIEDZIEĆ

Dziełem o wysokiej wartości rynkowej, która rośnie wraz z upływem czasu są również zdjęcia czy inkografie. Może to być bardzo dobra inwestycja i dodatkowa wartość w wypadku prezentu. Czy wiesz, że zdjęcia Merlin Monroe zostały ostatnio kupione przez Miasto Wrocław za 6,4 mln złotych właśnie za pośrednictwem Domu Aukcyjnego Desa? Przeliczając wartość zlicytowanych zdjęć można przyjąć że każde z nich warte jest dziś ponad 2 500 zł. 

REJESTR SZTUKI

Będąc częścią Grupy Desa, największej i najstarszej instytucji zajmującej się wyceną i obrotem dzieł sztuki w Polsce, zapewniamy naszym klientom dostęp do pełnej historii transakcji. Dlatego po zakupie i ewentualnym przekazaniu jej na prezent zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Rejestr prowadzony i utrzymywany jest bezpłatnie i udzielamy do niego wglądu za zgodą obecnego właściciela. Na życzenie kupującego wydajemy poświadczenie nabycia a w wypadku sprzedaży poprzez nasz Dom Aukcyjny dokonujemy bezpłatnej aktualizacji wpisu w rejestrze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium