Wersje językowe
Oprawy

Do wybranej przez Państwa inkografii i serigrafii oferujemy możliwość dobrania ramy.  Dobrze dobrana i odpowiednio oprawiona inkografia ożywia i nadaje charakteru wnętrzu.

W DESA Modern Gallery & Art Boutique oferujemy oprawę:

RAMA PRESTIGE

Jest to ręcznie wykonana rama o szerokości i głębokości listwy równej 3 cm, pokryta lakierem i wypolerowana do głębokiego połysku. Dzięki takiemu procesowi obróbki, na powierzchni nie widać łączeń.  

Ramy dostępne są w dwóch kolorach białym i czarnym z passe-partout bezkwasowym w kolorze białym. Wewnątrz montowana jest dodatkowo wkładka dystansująca, pokryta nakładanymi ręcznie płatkami imitującymi srebro lub złoto, a całość osłania szyba float o grubości 2 mm. 

Oprawę Prestige cechuje elegancja i najwyższa jakość wykonania, polecana jest przez naszych ekspertów, ponieważ w ramie Prestige inkografie wyglądają najbardziej okazale.

Rozmiar S: 42 - 50cm

Rozmiar M: 71 - 85cm

 

Biała rama Prestige ze złotą wkładką

 

Czarna rama Prestige ze złotą wkładką

 

 

PASSE-PARTOUT (wym. paspartu)

Pojęcie pochodzące z języka francuskiego określające kartonową ramkę która służy do wyeksponowania, zwiększenia atrakcyjności i ochrony oprawianej pracy.

Passe-partout powinno być na tyle duże, aby obraz był otoczony szerokim tłem. Passe-partout może być dodatkowo oprawiane np. w ozdobną ramę co jeszcze bardziej wpływa na walory estetyczne prezentowania dzieła.

Rozmiar S: 36,5 - 44cm

Rozmiar M: 65,5 - 79,5cm

 

Passe-partout

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium