Wersje językowe
Oprawy

Obrazy na ścianę w czarnej oprawie czarna rama<

Obraz na ścianę biała rama

 

 

  

 

Inkografia, jak każde dzieło sztuki, wymaga odpowiedniej oprawy, by podkreślić uchwycone w niej piękno. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jesteśmy w stanie dopracować każdy element oprawy pracy, aby osiągnąć pożądany przez Klienta efekt. 

DESA Modern Gallery & Art Boutique oferuje dwa rodzaje opraw: Prestige oraz oprawy indywidualne - tworzone na specjalne życzenie.

Oprawa Prestige to ręcznie wykonana rama o szerokości i głębokości listwy równej 3 cm, pokryta lakierem i wypolerowana do głębokiego połysku. Dzięki takiemu procesowi obróbki, na powierzchni nie widać łączeń. W przypadku większych formatów prac, wielkość oprawy jest dostosowywana do wymiaru pracy, tak aby zachować proporcje i uzyskać odpowiednio okazały wygląd. Ramy dostępne są w kolorze białym i czarnym z passe-partout bezkwasowym w kolorze białym. Wewnątrz montowana jest dodatkowo wkładka dystansująca, pokryta nakładanymi ręcznie płatkami imitującymi srebro lub złoto, a całość osłania szyba float o grubości 2 mm. Oprawę Prestige cechuje elegancja i najwyższa jakość wykonania, polecana jest przez naszych ekspertów, ponieważ w ramie Prestige inkografie wyglądają najbardziej okazale.

Wybór oprawy indywidualnej daje możliwość pełnego dostosowania wyglądu pracy do gustu odbiorcy. Zarówno rodzaj, jak i kolor ramy oraz passe-partout pozwalają na stworzenie dzieła, które w pełni odzwierciedlać będzie upodobania jego posiadacza.

Czas przygotowania zamówienia w oprawie Prestige wynosi z reguły 1-3 dni roboczych. W przypadku zamówienia indywidualnego, może się on wydłużyć nawet do 2 tygodni, w zależności od wybranych detali i ich dostępności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium